Czytaj więcej...W sobotę 2 maja 2020 r. w związku z przypadającym tego dnia Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście podniesiono flagę państwową. Strażacy pełniący służbę przeprowadzili uroczystą zbiórkę, podczas której przy sygnałach błyskowych pojazdów bojowych podniesiono flagę państwową na maszt, przed strażnicą Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie.          

Czytaj więcej...29 kwietnia 2020 r. o godzinie 17.22 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie wpłynęło zgłoszenie o koniu, który wpadł do piwnicy w budynku mieszkalnym w Hłudnie pow. brzozowski. Do tego niecodziennego zdarzenia zadysponowano zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP z Brzozowa i Ochotniczej Straży Pożarnej w Hłudnie.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Przestrzeń Twórcza zachęca do włączenia się do akcji zbiórki środków na zakup respiratora i środków ochrony indywidualnej dla szpitala w Brzozowie. Szczegóły akcji dostępne pod adresami: https://zrzutka.pl/yy5fyv lub https://zrzutka.pl/z/szpitalbrzozow

Czytaj więcej...W sobotę 18 kwietnia 2020 r. o godzinie 20.23 Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Bliznem, pow. brzozowski. Do pożaru zadysponowano zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP z Brzozowa i kilka jednostek OSP.

Czytaj więcej...Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie realizują ćwiczenia doskonalące związane z walką z koronawirusem. Od kilku tygodni codzienne ćwiczenia ze sprzętem ratowniczym są uzupełniane o praktyczne użycie sprzętu specjalistycznego przeznaczonego do walki z SARS-CoV-2.