W związku z panującą sytuacją epidemiczną w kraju i ochroną przed rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 dostęp osób postronnych do obiektu jest WSTRZYMANY.

Na podstawie  par. 10 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. poz 491 ze zm.) wykonywanie zadań przez tut. urząd zostało ograniczone do:

- realizacji wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom tj. prowadzenie działań ratowniczych,

- realizacji zadań administracyjnych w tut. komendzie w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

 

W temacie załatwienia koniecznej sprawy urzędowej należy kontaktować się telefonicznie lub za pomocą poczty w tym email.

telefon: 13-43-419-98 lub 13-43-411-41

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W razie pilnej osobistej obecności przy budynku prosimy korzystać z domofonu (kontakt z dyżurnym stanowiska kierowania tut. komendy).

Czytaj więcej...

W dniu 13 marca 2020 roku rozpoczęła się kolejną edycja kampanii społecznej STOP POŻAROM TRAW. Kampanię skierowana jest do całej społeczności w naszym kraju. Pożary lasów, traw i nieużytków rolnych to wymierne straty. W kampanii bierze udział Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Państwowa Straż Pożarna, a także Lasy Państwowe.

Czytaj więcej...     W dniu 6 marca 2020 r. we Frysztaku pow. strzyżowski został rozegrany turniej finałowy XXI Drużynowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Tenisie Stołowym. W zawodach o tytuł najlepszej drużyny strażackiej w tenisie wzięło udział 8 drużyn wyłonionych w kilku turniejach eliminacyjnych w województwie podkarpackim.

      Do ścisłego finału zakwalifikowały się drużyny: KM PSP w Rzeszowie, KP PSP w Stalowej Woli, Jaśle i Brzozowie. W meczu półfinałowym drużyna z Brzozowa po zaciętej walce uległa drużynie ze Stalowej Woli 5:3. W meczu o trzecie miejsce reprezentacja z Brzozowa pokonała drużynę z Jasła również z wynikiem 5:3.

Czytaj więcej...

Informacje nt. działań prewencyjnych w związku występowaniem koronawirusa SARS-CoV-2

- zasady mycia rąk

- informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla osób powracających z północnych Włoch

 

Plakat przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia (.pdf)

 

Informacja PSSE w Brzozowie dotycząca osób powracających z zagranicy.

 

PROSIMY BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGAĆ ZASAD NAŁOŻONEJ KWARANTANNY - ZA NIEPRZESTRZEGANIE KWARANTANNY GROZI GRZYWNA W WYSOKOŚCI DO 5000 zł.

Czytaj więcej...

21 lutego 2020 r. podkarpacki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Babiec, krajowy kapelan strażaków ks. st. bryg. dr Jan Krynicki, komendanci miejscy i powiatowi PSP województwa podkarpackiego, funkcjonariusze, pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie oraz zaproszeni goście pożegnali st. bryg. Marka Ziobro - komendanta powiatowego PSP w Brzozowie. Zakończył on okres czynnej służby zawodowej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.